Transport Katowice Pyrzowice:

Kraków <-> lotnisko Katowice Pyrzowice

do 4 osób:

Cena: 399 zł

do 8 osób:

Cena 429 zł

telefon-kontaktowy rezerwacja-on-line
Przewoz na lotnisko Katowice Pyrzowice
Transfer lotniskowy Katowice-Pyrzowice

Opis przykładowej trasy

Najczęściej uczęszczaną trasą z lotniska Kraków - Balice na lotnisko Katowice - Pyrzowice jest przejazd kolejno autostradą nr E40 (A4), obok Mysłowic zjazd na trasę S1 a następnie końcówka drogi przebiega po drodze nr 913. Należy wziąć pod uwagę fakt, że na trasie znajdują się dwie bramki płatnicze, dla samochodu osobowego z dwiema osiami płatność wyniesie łącznie około 20 zł w jedną stronę. Długość trasy około 95 km, średni czas przejazdu około 1 h 15 min.
Alternatywną trasą dla płatnego przejazdu autostradą jest następująca trasa rozpoczynająca się drogą nr S52 w kierunku Modlniczki, następnie drogą nr 94 jedziemy aż do węzła przy Dąbrowie Górniczej gdzie zjeżdżamy na drogę S1 na Warszawę i Częstochowę dalej zjeżdżamy na drogę nr 913 wiodącej na lotnisko Katowice - Pyrzowice. Długość trasy około 100 km.

Opis lotniska Katowice - Pyrzowice

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach, od 2009 roku używający marki Katowice Airport jest jednym z największych lotnisk w południowej Polsce. Kod IATA: KTW, kod ICAO: EPKT. Port lotniczy zlokalizowany jest około 30 km na północ od Katowic.


Tu znajdziesz: szczegółowy opis transportu z Krakowa Balice na lotnisko Katowice - Pyrzowice. Wskazówki dojazdu z średnim czasem przewozu.
Zapraszamy!

Zawsze należy pamiętać, aby dobrze skalkulować czas wyjazdu,przejazdu i odprawy do odlotu samolotu z lotniska